Утеплення фасадів > Статті > Чи потрібно встановлювати козирки при утепленні фасаду

Чи потрібно встановлювати козирки при утепленні фасаду

Застосування пінопласту і мінеральної вати при утепленні фасаду гарантує не тільки створення комфортної температури в будинку, але і поліпшення зовнішнього вигляду житла. Ці теплоізолятори підходять для будівель з різних видів будматеріалів, оскільки володіють чудовими характеристиками. Чому вигідно утеплювати квартиру з допомогою сучасних теплоізоляторів?

Потрібність пінопласту та мінвати в будівництві

Використання пінопласту в теплоізоляції дуже поширене завдяки його невисокою ціною, практичності і зручності в обробці. Матеріал збільшує звукоізоляцію стін, позбавляє від промерзання, вологості, шкідливих мікроорганізмів, підходить для всіх типів будівель, крім дерев’яних. Найбільш довговічним утеплювачем є універсальним мінеральна вата. Вона вогнетривка, екологічна, має високі теплоізоляційні якості, міцна до механічних пошкоджень, впливу хімічних речовин.

Ефективність служби теплоізоляційної конструкції безпосередньо залежить від дотримання технології будівельних робіт. Недобросовісні підрядники, бажаючи залучити більше замовників, спеціально занижують ціну на утеплення, опускаючи складові теплозахисту. Шахраї часто “забувають” закріпити герметизуючі козирки над утепленою площиною, що призводить до її псування.

Використання козирків під час утеплення

При правильному утепленні фасаду поверх теплозахисної конструкції монтують водовідливи. До їх переваг відносять наступні:

  • запобігання затікання опадів під будматеріал;
  • захист стін від розтріскування із-за порушення герметичності;
  • перешкода механічних пошкоджень фасаду;
  • огорожа від патьоків пилу, що стікає під час дощу.

Оцинковані козирки — запорука довголітньої служби утеплювача. Вони повинні бути оснащені спеціальним “крапельником”, який не дозволяє воді стікати назад на теплоізолятор. Водовідливи потрібно щільно кріпити до стіни ударними дюбелями, щоб вони могли витримати пориви вітру, не впавши на перехожих. Примикання козирків до фасаду і їх з’єднання між собою необхідно якісно загерметизувати. Відсутність герметизації спричинить затікання води, набухання і поступове руйнування будматеріалу. Тому всі щілини, які виникають у момент установки водовідливів, слід ретельно закрити.

Як правильно виконати термоізоляцію будинку

Найменша помилка при термоізоляції може звести до мінімуму її результативність. Без багаторічного досвіду і високої кваліфікації неможливо ідеально захистити квартиру від холоду. Щоб заощадити свій час та кошти, важливо звернутися за допомогою до професіоналів промислового альпінізму. Співробітники компанії “Тепла Квартира” дадуть безкоштовну консультацію з питань, що цікавлять вас, складуть кошторис на монтажні роботи і виконають їх точно у встановлені терміни.

Читати також

Як утеплити фасад в новобудові

Яку ґрунтовку использвать при утепленні