Утеплення фасадів > Статті > Машинна штукатурка фасаду

Машинна штукатурка фасаду

Мікроклімат всередині будівель, тепло- і звукоізоляція залежать від якості зовнішньої обробки.  Більшість з існуючих технологій обробки стін вимагають певної підготовки зовнішніх поверхонь. Популярний метод такої підготовки – машинна штукатурка фасаду будинку.

Властивості машинної штукатурки фасаду

Вирівнювати стіни краще із застосуванням спеціальної техніки.  Завдяки доступній ціні і довгостроковій експлуатації це один з кращих способів обробки.  Машини для штукатурення забезпечують механізацію приготування суміші і її нанесення. Покриття стін буває декоративним, звичайним і спеціальним.  Автоматизоване оштукатурювання має ряд переваг:

  •  універсальність;
  •  довговічність;
  •  економія часу;
  •  висока якість;
  •  раціональна витрата матеріалу.

Універсальність використання має на увазі вживання розчинів різних видів, включаючи цементно-піщані і гіпсові.  Безперервна подача суміші сприяє ідеальному зчепленню матеріалу, підсилює міцність і термін служби. Автоматизація циклу роботи скорочує час штукатурення, забезпечує пропорційність, гарне нанесення, відсутність відходів.

 Особливості механізованої штукатурки фасаду

Цей метод отримав позитивну оцінку від людей, які скористалися ним.  Сучасні апарати повністю обробляють поверхню. Робочі завантажують в ємність машини суху суміш, потім розпилюють розчин монтажним пістолетом на поверхні.  Розпилення проводять під прямим кутом. Усі наступні струменя розчину наносять так, щоб покрити попередні наполовину. Швидкість обробки впливає на товщину шару.  Спочатку обробляють шви і кути будівлі, потім рівні площини.

Залучення спеціального обладнання вимагає високої кваліфікації майстрів, оскільки для роботи з механізмами потрібні знання.  Фахівці компанії “Тепла Квартира” мають практичними навичками механізованих штукатурних робіт і готові виконати їх в короткі терміни.  Не втрачайте часу дарма, зверніться до досвідчених професіоналів!

Читати також

Як відрізнити професіоналів в сфері утеплення фасадів від шахраїв

Як правильно штукатурити фасад при утепленні