Утеплення фасадів > НеПравильне утеплення квартири > Помилки під час механічного кріплення утеплювача

Неправильне механічне кріплення утеплювача

Як і в інших етапах, в етапі кріплення помилки можна розділяти на групи. Пов’язані із високою якістю матеріалу і помилки зі схемою кріплення.

Неправильный дюбель

Незважаючи на великий асортимент в продажу дюбелів для теплоізоляції, як і раніше мало виробників роблять правильний дюбель-зонт. Природно будь недобросовісний підрядник економить на цьому моменті і купує недороге кріплення з переробленої вторинної сировини. В результаті під впливом вітрових навантажень можливий або відрив капелюшка дюбеля разом з утеплювачем, або ефект “вивернутої парасольки”, коли м’який капелюшок вивертається в зворотню сторону.

Короткий дюбель

Повсемісна помилка – використання дюбеля меншої довжини, ніж це належить для кріплення утеплювача. Наприклад, дуже часто помічаємо, як колеги забивають пінопласт товщиною 100мм дюбелем довжиною 130мм, хоча належить мінімум 160мм. Також відвертою халтурою є кріплення мінеральної вати на дюбель з пластиковим сердечником. Найчастіше такий дюбель не витримує велику вагу мінераловатних плит і відбувається відшарування утеплення від фасаду.

Утепление без дюбелей

Як би це не звучало дивним, але як і раніше є люди, які не знають, що кріплення утеплювача дюбелями – це обов’язкова вимога. І як і раніше є виконавці, які активно користуються необізнаністю Замовника або його відсутністю вдома і не кріплять утеплювач дюбелями ВЗАГАЛІ !!! Результати ми всі помічаємо на багатьох будинках міста – теплоізоляція повністю відшаровується.

Неправильная схема

Системно помічаємо, як виходить у підрядників заощадити час, сили і витрати на комплектацію шляхом кріплення утеплювача за неправильною схемою. Замість потрібних 8-10 дюбелів, вони забивають 4 дюбеля. Що також призводить до відшарування теплоізоляції під впливом поривів вітру.

Дізнатися яким способом і чим правильно здійснювати механічне кріплення утеплювача можна у відповідному розділі нашого сайту.