Утеплення квартир в Києві > НеПравильне утеплення квартири > Помилки при приклеюванні утеплювача
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Неправильне приклеювання утеплювача

Помилки на етапі приклеювання утеплювача можна, умовно, виділити в дві групи: помилки у виборі матеріалу і помилки в схемі монтажу.

Помилки у виборі матеріалу

З метою економії коштів на закупівлю матеріалу багато виконавців приклеюють утеплювач на клей для керамічної плитки, який коштує  дешевше. Такий клей не володіє потрібними морозостійкими і адгезійними характеристиками і в процесі експлуатації дуже швидко відшаровується від утеплювача і перестає виконувати свою функцію.

Нерідко зустрічаються окремі, епічні випадки, коли в цілях все тієї ж економії, клейовий склад взагалі не використовується на етапі монтажу. Тобто утеплювач відразу прибивають на стіну дюбелем.

Помилки в схемі монтажу

При нанесенні клейового складу існує декілька правильних способів. Але в цілях все тієї ж економії матеріалу, а також часу і сил на проведення робіт, багато виконавців застосовують неправильний спосіб нанесення клейової маси на т.зв. “На ляпухи”. При цьому площа дотику клею і утеплювача становить не більше 30%.

Типовою помилкою стало приклеювання утеплювача без зміщення вертикальних швів по площі. Така схема монтажу вважається грубим порушенням технології і призводить до швидкого появи вертикальних тріщин в гідрозахисному армованому шарі і подальшого руйнування останнього.

Схожу на попередню помилку можна назвати відсутність перев’язки теплоізоляційних плит на кутах фасаду. Причини ті ж – економія часу і сил. Наслідки ті ж – вертикальні тріщини і руйнування базового штукатурного шару.

Помилкою, яку багато фасадчики роблять несвідомо, а точніше через низький рівень компетентності. Монтують плити утеплювача таким чином, що стик плит доводиться на зовнішній кут віконних пройомів. В результаті нагрівання і розширення фасаду в цих місцях також виникають тріщини з наслідками для всього утеплення.

Дізнатися як правильно виконується приклеювання утеплювача можна у відповідному розділі нашого сайту.