Утеплення фасадів > Статті > Вдома холодно: що робити для створення комфортних умов?

Вдома холодно: що робити для створення комфортних умов?

Вдома холодно: що робити для створення комфортних умов?

З настанням холодів починається опалювальний сезон. Комунальні служби підтримують комфортну температуру в приміщенні, яка варіюється від +18 до +24 градусів за Цельсієм в залежності від типу кімнати. Але не завжди гарячі батареї здатні вирішити проблему з мікрокліматом в квартирі. Що робити, якщо вдома холодно? Перед тим як починати дії потрібно виявити причину. Якщо в квартирі дуже холодно, то проблема може бути укладена в наступному:

  1. Щілини у вікнах або дверях.
  2. Недостатнє утеплення підлоги і балкона.
  3. Мала товщина стін, що викликає їх промерзання.
  4. Зношеність радіаторів опалення, через що холодно в квартирі.
  5. Низька температура теплоносія в батареях.
    Якщо виникає питання про те, чому вдома холодно, то необхідно грамотно підійти до виявлення причин. Оцініть наявні недоліки приміщення, щоб зробити комплекс заходів. Нерідко причиною зниження температури в будинку є помилки при проектуванні або монтажі системи опалення. Але що робити, якщо в квартирі холодно? Знайти проблему і усунути її.

Холодно в квартирі: що робити і куди звертатися?
Якщо вдома холодно, то у Вас є вагомі причини утеплити фасад. Але попередньо з’ясуйте, чи немає аварії на теплових магістралях. Можливо, опалення немає у всього будинку або мікрорайону. Куди звертатися, якщо в квартирі холодно? В такому випадку зателефонуйте до відділу житлово-комунального господарства. Тут підкажуть, чому в квартирі холодно, що робити і коли усунуть несправність.

Якщо на магістралі все в нормі, а про тепло мріє весь під’їзд або будинок – міняйте тактику. Куди звертатися, якщо вдома холодно? В такому випадку телефонуйте в керуючу компанію. До вас направлять фахівців, щоб виявити причини відсутності належного тепла.

Але що робити, якщо в квартирі холодно взимку, а з системою опалення все в порядку? Задумайтесь про ремонт рам або повної заміни вікон, про встановлення теплої підлоги. Приділіть увагу стінам. Утеплювати їх зовні за всіма правилами, як це роблять в компанії «Тепла Квартира». В такому випадку у Вас не виникне питань з ряду: «Що робити, якщо температура в квартирі нижче норми?».

Читайте також:

Вагомі причини утеплити фасад