Утеплення фасадів > Статті > Чи потрібно утеплювати фасад і навіщо це робити?

Чи потрібно утеплювати фасад і навіщо це робити?

Чи потрібно утеплювати фасад і навіщо це робити?
Cold concept with teacup near the legs which are covered with fluffy warm blanket and wearing fluffy warm purple socks

Захист квартири, офісу чи іншого приміщення від зимових холодів або літньої спеки – це можливість зберегти комфортні умови, при яких приємно відпочивати або працювати. Але як це зробити, якщо системи обігріву та кондиціонування не справляються зі своїми завданнями? В такому випадку задумайтеся про утеплення стін зовні і герметизації міжпанельних швів. Спосіб перевірений часом, використовується для дерев’яних, бетонних, цегляних конструкцій.

Але чи потрібно утеплювати фасад і звертатися до майстрів, якщо можна провести аналогічні роботи зсередини? При відсутності досвіду краще не вживати дій. Рекомендовано саме зовнішнє утеплення, що виключає появу конденсату, плісняви ​​між стіною і матеріалом. Додаткові плюси такі:

  • Захист фасаду від несприятливого впливу зовнішнього середовища.
  • Запобігання руйнування будівлі.
  • Оптимальний мікроклімат усередині приміщення без обважнення стін.

У компанії «Тепла Квартира» знають, при якій температурі можна утеплювати фасад, які матеріали використовувати для досягнення оптимального ефекту.

Чи варто утеплювати квартиру пінопластом?
Технологія утеплення фасаду пінопластом – одна з найпопулярніших. Це обумовлено перевагами матеріалу. Серед них:

  1. Прийнятна вартість.
  2. Простота монтажу.
  3. Легкість утеплювача.
    Ефект від утеплення пінопластом Ви відчуєте при настанні перших холодів. При цьому матеріал підходить не тільки тим, що збільшує приріст тепла в зимовий період. Завдяки своїй структурі він дозволяє стінам «дихати».

В якості альтернативи можна використовувати мінеральну вату, ековату, полімерні ізоляційні матеріали. Користується популярністю нанесення штукатурки (мокрий метод). Так Ви не тільки утеплите стіни, але і зможете поекспериментувати з вибором кольорів. Питання про те, який штукатуркою утеплити фасад, краще ставити професіоналам.

Що стосується найбільш сприятливого сезону проведення робіт, то їх рекомендовано починати ранньою весною або восени. Чи можна утеплювати фасад взимку? Так, але тільки при правильному виборі матеріалу і дотриманні вимог для робіт в холодну пору року. Вирішуйте самі, коли починати і чи варто утеплювати будинок пінопластом.

Читайте також:

Якою штукатуркою утеплити фасад

Герметизація міжпанельних швів