Утеплення фасадів > Утеплення квартир > Утеплення квартир в Бучі

Утеплення квартир в Бучі

Утепление квартир в Буче

Утеплення фасаду під ключ, ціна якого лояльна – пропозиція від компанії Tepla Kvartyra.  Досвідчені фахівці вирішать завдання теплоізоляції, виберуть найбільш ефективні і безпечні матеріали.  Проведення ретельної підготовки, використання надійного обладнання, увага до деталей є гарантією високої якості всіх послуг.  Ми утеплюємо квартири не на кілька місяців, а на десятиліття.

Зовнішнє утеплення стін особливо актуально для невеликих квартир, воно дозволяє уникнути втрати корисної площі.  Теплоізоляція захищає від морозів взимку і не допускає перегріву стін в літні місяці. Вона необхідна в старих будинках і будівлях, побудованих в останні роки.  Утеплюють будинки з цегли, панельні, бетонні та дерев’яні будівлі різної поверховості.

Для утеплення фасадів застосовуються органічні і неорганічні матеріали.  Найбільш популярні мінеральна вата і пінопласт. Останній має невелику вагу, наявність в ньому безлічі осередків повітря перешкоджає проникненню холоду в приміщення, істотно знижує тепловтрати.

Tepla Kvartyra: допоможемо зберегти тепло

Самостійно утеплити квартиру дуже складно, мінімальні помилки істотно позначаться на якості ізоляції.  Запрошуємо замовити утеплення фасадів в Бучі за доступною вартістю. Ми допомагаємо зберегти тепло в будинку і знизити витрати на оплату комунальних послуг.

Після утеплення зовнішніх стін наші клієнти змогли перейти на новий рівень кліматичного комфорту.  Їм не знайомі такі проблеми, як:

  •  підвищена вологість в приміщенні;
  •  появі цвілі і грибка на стиках і стелі;
  •  погана звукоізоляція;
  •  руйнування фасадів під впливом вологи;
  •  поява корозії на арматурній основі.

Щоб замовити якісні послуги у справжніх професіоналів, досить набрати наш номер телефону або вказати власні контакти на сайті.  Менеджери розкажуть про переваги співпраці з компанією Tepla Kvartyra, допоможуть оформити заявку. Майстер оперативно виїде на об’єкт, розрахує вартість послуг і складе кошторис.  Фахівці працюють за договором, завжди виконують взяті на себе зобов’язання.

УТЕПЛЕННЯ КВАРТИР