Утеплення фасадів > Утеплення квартир > Утеплення стін у Шевченківському районі

Утеплення стін у Шевченківському районі

Утепление фасада в Шевченковском районе

Зовнішня теплоізоляція стін необхідна для вирішення проблем з їх промерзанням в зимовий період, підвищенням вологості в приміщенні і виникненням грибка. Метод використовується для боротьби з холодом і зниженням температури у квартирі. Він ідеальний для теплоізоляції фасадів в «хрущовках» і блокових багатоповерхівках.

Утеплення стін із зовнішньої сторони здійснюється професіоналами компанії Tepla Kvartyra. При цьому здійснюється вибір матеріалу з урахуванням запитів, уподобань і бюджету замовника. Фахівці проводять роботи в Шевченківському районі, суворо дотримуючись обумовлені терміни. Утеплення здійснюється у відповідності з прийнятими нормами, що гарантує якість послуг.

Плюси утеплення фасадів

До переваг зовнішньої теплоізоляції стін відноситься збереження температури всередині приміщення. При цьому не зміщується точка роси, якщо порівнювати з ефектом при проведенні внутрішніх робіт. Виключено утворення вологи та плісняви, що позитивно позначається на мікрокліматі квартири і здоров’я домочадців.

Після утеплення скорочуються витрати на опалення взимку та кондиціонування влітку. У холодний період вітру не проникають у приміщення, оскільки воно надійно захищене зовні. У теплу пору року стіни не нагріваються, і температура в кімнатах не підвищується. Ще один плюс полягає в збереженні корисної площі квартири, чого не можна досягти при внутрішньому утепленні.

Вартість робіт по утепленню стін

Якщо цікавить зовнішнє утеплення фасадів — ціна в Києві залежить від декількох критеріїв. Точну вартість менеджери розрахують, враховуючи площу робіт, їх складність і вибраний матеріал. Як утеплювач використовують:

  • пінопласт;
  • екструдований пінополістирол;
  • мінеральну вату;
  • пінополіуретан;
  • теплу фасадну штукатурку.

Фахівці проводять повний комплекс робіт, починаючи від підготовки стін і закінчуючи нанесенням захисного шару на теплоізолятор (щоб уникнути його руйнування). При цьому в точності дотримуються всі вимоги. При утепленні фасадів ціна за роботу в Києві не змінюється після підписання договору. Всі розрахунки проводяться заздалегідь, після чого вартість фіксується. Скористайтеся послугами професіоналів, щоб забезпечити собі комфортні умови в будь-який час року!