Утеплення квартир в Києві > Статті > Чи варто утеплювати фасад взимку
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Чи варто утеплювати фасад взимку

З настанням холодів багато хто цікавиться, чи можна проводити теплоізоляцію в зимовий період?  Теплозахист будівель виконують і в холодну пору. Щоб теплоізоляційна конструкція служила довго, потрібно дотримуватися технологію проведення робіт з утеплення.

Як ефективно виконати утеплення взимку?

Існує думка, що не можна проводити утеплення фасадів при мінусовій температурі, інакше матеріали можуть відшаровуватися від поверхні стін.  Що робити в ситуаціях, коли виникла необхідність теплозахисту приміщення в холодну пору? Який утеплювач краще вибрати? Найбільш ефективні утеплювачі – пінополістирол і пінополіуретан.  Вони мають низьку теплопровідність, стійкі до впливу температур, не гниють. Також підходять для теплоізоляції мінеральна і базальтова вата.

В умовах заморозків і високої вологості ідеально встановлювати на зовнішні стіни вентильований фасад.  Він являє систему, що складається з матеріалів для облицювання, що закріплюються на металеві каркаси до несучої стіни.  Між облицюванням і стіною циркулює повітря, що прибирає конденсат і вологу з конструкції. Вентильований фасад паропроникний, підходить для установки круглий рік.

Етапи монтажу вентфасада:

 •  кріплення дюбелями вертикальної обрешітки до стіни;
 •  установка будівельного утеплювача в обрешітку;
 •  монтування вітрогідрозахистного шару зверху конструкції;
 •  кріплення другого шару вітрогідрозахисту;
 •  установка сайдинга або інших фінішних покриттів.

Види теплоізоляції зовнішніх стін

Найбільш поширені такі типи укладання фасаду при теплозахисту будинків:

 •  навісний вентильований;
 •  мокрий або штукатурний.

При установці навісного вентильованого фасаду між облицюванням і теплоізоляцією залишають прошарок для циркуляції повітря, обробку виконують сайдингом.  Для мокрого фасаду під час нанесення останнього шару будівельного розчину використовують воду і штукатурку. Щоб утеплення фасаду взимку було якісним, а покриття не потріскалось, застосовують протиморозні добавки.  Доцільно захищати зовнішні поверхні від впливу погоди за допомогою створення теплого контуру навколо будмайданчика. Він підвищить температуру до необхідного для будівельних робіт рівня.

 Гарантія правильного теплозахисту будинків

Недосвідченій людині складно розібратися в нюансах теплозахисту.  Заощадити ваші сили і час допоможуть професіонали промислового альпінізму.  Фахівці компанії “Тепла Квартира” швидко і надійно встановлять утеплювальну конструкцію з гарантією на послуги.  Створіть затишок у приміщенні з компетентними майстрами!

Читати також

Як правильно використовувати екструдований пінополістирол
Як вибрати базальтову вату