Утеплення фасадів > Статті > Пожежобезпечність пінопласту

Пожежобезпечність пінопласту

Пінопласт — популярний будівельний матеріал, придатний для теплозахисту будівель всередині і зовні. Її затребуваність обумовлена низкою переваг, до яких відносять доступну вартість, екологічність, легкість в роботі. Щоб убезпечити утеплювальну конструкцію від займання, необхідно використовувати теплоізолятор високої якості спеціального маркування.

Горить пінопласт?

Пінопласт спалахує при безпосередньому контакті з відкритим вогнем. При ліквідації загоряння він самостійно згасає протягом чотирьох секунд. За типом горючості виділяють і маркують наступні види пінопласту з полістиролу:

  • спінений пінополістирол (ПСБ-С і ПСБ);
  • екструдований пінополістирол (ЕППС).

Згідно будівельним стандартам матеріали бувають негорючі (НГ) та горючі. Горючі матеріали класифікують за групами:

  • низької горючості (Г1);
  • помірної горючості (Г2);
  • середньої горючості (Г3);
  • підвищеної горючості (Г4).

Матеріал з маркуванням ПСБ-С виробляють методом спінювання полістиролу, до складу якого додають антипірени. Теплоізолятор ПСБ-С не поширює вогонь, самозатухаючий за чотири секунди. Належить до групи горючості Г1. Пінопласт ПСБ зовні нагадує пінопласт ПСБ-С, але не має в складі антипіренів, з-за чого його відносять до груп Г3 або Г4. Така ж група горючості у екструдованого пінополістиролу. Матеріал ПСБ без додавання протипожежних компонентів категорично не можна застосовувати для будівельних робіт! Він придатний для упаковки продуктів та побутової техніки.

Теплоізоляція з пінопласту ПСБ-С

Даний вид пінопласту володіє низькою або помірним ступенем горючості, ідеальний для теплозахисту житлових будівель. Для того щоб збільшити пожежобезпечність матеріалу, рекомендується закривати його захисним герметичним покриттям. Літерне позначення маркування ПСБ-С повинно бути чітко вказано на упаковці. Якщо ви купуєте пінопласт не в магазині, обов’язково уточніть групу горючості. Шахраї часто видають пінопласт без антипіренів ПСБ за будівельний ПСБ-С, намагаючись заробити на різниці в ціні. Вони торгують також утеплювачами низької якості або простроченими. Не стати жертвою шахраїв можна, звернувшись в компанію “Тепла Квартира”. Доручивши теплоізоляцію житла фахівців високого класу, ви будете впевнені в тому, що цю процедуру виконають, суворо дотримуючись технології. Ми використовуємо тільки якісні будматеріали загальновизнаних марок.

Які дюбеля застосують при утепленні фасадів

Властивість матеріалів для утеплення фасаду