Утеплення фасадів > Статті > Варто утеплювати квартиру своїми руками?

Варто утеплювати квартиру своїми руками?

Теплоізоляція фасаду — оптимальне рішення для людей, охочих створити комфортний мікроклімат в будинку і заощадити на платі за комунальні послуги. На перший погляд здається, що ця процедура під силу навіть непрофесіоналові. Але, купивши спеціалізовану літературу і переглянувши відеоролики в інтернеті, неможливо повністю розібратися в складових теплозахисту. Новачкові доведеться витратити багато часу на навчання, додатково закупити будматеріали для практики. Будь-яка незначна помилка зведе до мінімуму результативність самостійної роботи.

Що потрібно знати про якісне утеплення

Правильно виконана теплоізоляція має ряд переваг. Вона дозволить назавжди забути про грибок, цвіль, протяги, захистити стіни від проникнення атмосферних опадів, не допустити їх перемерзання взимку і перегріву влітку. Щоб зробити її ідеально, краще вдатися до допомоги промислових альпіністів. Грамотні майстри повинні володіти тонкощами поводження з різними видами матеріалів, витримувати технологію монтажу. Якісне утеплення включає декілька етапів, а саме:

  • визначення типу і кількості необхідного теплоізолятора;
  • закупівлю будматеріалів;
  • очищення та ґрунтування поверхні стін;
  • встановлення утеплювача з подальшим армуванням;
  • штукатурення та фарбування;
  • складання акту приймання виконаних робіт.

Коли всі аспекти теплозахисту строго дотримані, вона буде довготривалою.

Чому слід звертатися до фахівців?

Сфера послуг рясніє оголошеннями про проведення всіх видів фасадних робіт. З метою залучення більшої кількості замовників недобросовісні фірми значно знижують ціни на утеплення. Часто за такими знижками стоять банальна економія на матеріалах, а також низька кваліфікація промислових альпіністів. Ігнорування будівельних норм спричиняє руйнування теплоізолятора із-за проникнення в нього опадів. Рідина, що скупчилася в щілинах, обважнює утеплювач, під дією ваги він відшаровується від зовнішньої стіни. Недбайливі робочі шахраюють і на завершальних стадіях теплозахисту. Перед фарбуванням фасад не ґрунтують або використовують фарбу для внутрішньої обробки, якої не можна покривати зовнішні площини. Забувають вони добре загерметизувати металеві козирки, які не пропускають вологу під захисну конструкцію.

Тому так важливо знайти фахівців високого класу, щоб довірити їм перетворення свого будинку. Співробітники компанії “Тепла Квартира” застосовують інноваційні способи в області висотних робіт і перевірені будматеріали. Багаторічний досвід дозволяє в короткий час впоратися з найскладнішими завданнями. Наші майстри якісно зміцнять теплоізолятор на поверхню з гарантією на послугу від 5 до 10 років. Не піддавайте себе ризику — зателефонуйте в компанію з бездоганною репутацією вже зараз!

Які дюбеля застосують при утепленні фасадів

Властивість матеріалів для утеплення фасаду