Утеплення фасадів > Статті > Чи варто утеплювати квартиру у період міжсезоння?

Чи варто утеплювати квартиру у період міжсезоння?

Низькі температури в період між сезонами змушують мешканців панельних будинків шукати способи додаткового обігріву житла. Люди намагаються компенсувати відключення центрального опалення за допомогою радіаторів, але такий метод дає короткочасний ефект. Неутеплені стіни також призводять до підвищення вологості в приміщенні і появі шкідливих мікроорганізмів. Зменшити суму плати за електроенергію можна, виконавши теплоізоляцію квартири з приходом весни.

Плюси утеплення в міжсезоння

Навесні кліматичні показники найбільш оптимальні для проведення робіт по теплозахисту. Відсутність снігу і морозу дозволяє будівельним сумішам рівномірно висихати за невеликий проміжок часу, забезпечуючи найкращу адгезію утеплювача з поверхнею фасаду. До основних переваг теплоізоляції в міжсезоння відносять:

  • невисоку вартість послуги;
  • зниження цін на будматеріали;
  • зменшення споживання енергоресурсів;
  • збільшення запасу часу для поетапного утеплення;
  • можливість перевірити якість робіт до настання холодів.

Термоізоляція рятує фасад від розгерметизації міжпанельних швів, оберігає від поразки цвіллю і грибком, додає доглянутий вигляд. Утеплюють будинок як зовні, так і всередині. Зовнішній метод теплозахисту більш актуальне, оскільки підвищує термін експлуатації несучих конструкцій, посилює звукоізоляцію стін, зберігаючи при цьому корисну площу квартири. Внутрішнє утеплення стане відмінним варіантом для історичних будівель, прикрашені ліпниною і скульптурними композиціями.

Як правильно захистити житло від тепловтрат

Кожен тип будівлі вимагає індивідуального підходу до вибору матеріалу і технології монтажу. Якщо у вас немає досвіду в сфері промислового альпінізму, не варто витрачати час на самостійну роботу. Краще звернутися за допомогою до команди професійних висотників з компанії “Тепла Квартира”. Знання і багаторічна практика дозволяють нашим майстрам правильно здійснити теплоізоляцію будинків із залізобетону, цегли, дерева. Ми комплексно підходимо до утеплення різної складності і даємо гарантію на надані послуги до 10 років. Щоб отримати відповіді на виниклі питання, зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті.

Читати також:
Як утеплити квартиру на останньому поверсі
Що таке термопанелі