Утеплення фасадів > Статті > Як утеплити квартиру на останньому поверсі

Як утеплити квартиру на останньому поверсі

Відсутність теплозахисту спричиняє порушення комфортного мікроклімату приміщень. Погодні фактори особливо впливають на температуру в квартирах, розташованих на останньому поверсі будівлі. Протяги, холодні стеля та підлога — однаково знайомі проблеми для мешканців старих і нових будівель. Обігрів за допомогою радіаторів вимагає великих грошових витрат на опалення, створює короткочасний ефект. Щоб теплоізоляція була найбільш оптимальною, її слід проводити комплексно, використовуючи сучасні матеріали.

З чого складається надійний теплозахист?

Для правильного утеплення необхідно зробити герметизацію усіх місць, пропускають холодне повітря в будинок. Утеплювати квартиру найкраще всередині і зовні. Внутрішня ізоляція складається з:

  • заміна старих батарей на біметалічні;
  • утеплення вікон і вхідних дверей;
  • скління балконів;
  • настилу на підлогу теплозахисних будматеріалів;
  • встановлення термоізоляції на стелю і стіни.

Важливо заповнити щілини на стику косяків з дверною коробкою, а також у віконних конструкціях. З цією метою застосовують монтажну піну, шпаклівку, силіконовий герметик, гумові ущільнювачі.

Зовнішнє утеплення квартир на останньому поверсі включає такі заходи, як:

  • теплоізоляція покрівлі і зовнішніх стін;
  • закладення швів між панелями.

Проведення зовнішньої термоізоляції допомагає підтримувати сприятливу температуру у приміщенні цілий рік, уникнути утворення конденсату, заощадити корисну площу.

Які утеплювачі потрібно використовувати

Ринки і спеціалізовані супермаркети пропонують широкий вибір теплоізоляційних матеріалів з різними характеристиками. Серед найбільш багатофункціональних фахівці виділяють базальтову вату, екструдований пінополістирол, пінопласт. Вони екологічні, довговічні, стійкі до механічних пошкоджень, поразці цвіллю, грибком, володіють хорошим шумопоглинання. В руках професіонала ці утеплювачі здатні подарувати нове життя старим будівлям, надавши їм красивий, доглянутий вигляд.

Хто може якісно провести теплозахист

Здійснити повну теплоізоляцію будинку неможливо без багаторічного досвіду і глибоких знань технології монтажу. Щоб не витратити гроші на вітер, розумно скористатися послугами висококваліфікованих майстрів. Працівники компанії “Тепла Квартира” знають всі тонкощі утеплення верхніх поверхів. Наші співробітники дадуть безкоштовну консультацію, знайдуть джерела можливих тепловтрат, підберуть і правильно встановлять надійний утеплювач з додатковою гарантією.

Читати також:
Що таке термопанелі
Як утеплити чешку?