Утеплення фасадів > Статті > Все про армуючу сітку для штукатурки

Все про армуючу сітку для штукатурки

Армована сітка для стін для штукатурки сьогодні часто застосовується для обробки стін і стель.  Армування цим матеріалом в народі називають «євроремонтом». Мережа використовують, щоб вирівняти поверхню, сформувати і зміцнити штукатурний шар.

Армувальна сітка для штукатурки: види і особливості монтажу

Штукатурна сітка екологічно безпечна, довговічна, проста в застосуванні при зовнішніх і внутрішніх роботах.  Залежно від виготовленого матеріалу буває таких видів:

  • пластикова;
  • скловолоконна;
  • металева.

Пластикову сітку використовують для фінішної обробки.  Вона підходить для штукатурних сумішей без вмісту цементу, що роз’їдає пластик через наявність лугу.  З скловолоконним матеріалом працюють, якщо покриття розчином не перевищує 2 см. Металева арматура необхідна при обробці нерівних поверхонь з виступами більше 4 см, щоб уникнути відшарування товстого шару штукатурного покриття.

Армована сітка під штукатурку повинна утримувати будівельну суміш, запобігати розтріскування і осипання обробки.  Перед її установкою важливо очистити і заґрунтувати робочу поверхню.

Характеристики скловолоконної сітки

Склосітка – це ткане полотно з переплетених скловолоконних ниток, що утворюють осередки.  Полімерне покриття і термообробка роблять її стійкою до розриву.

Армуюча сітка для стін для штукатурки зі скловолокна володіє унікальними властивостями:

  •  стійкість до агресивного середовища;
  •  ударостійкість;
  •  хороше зчеплення зі штукатуркою;
  •  захист від тріщин.

Перед монтажем сітки стіну очищають від пилу і плям, гарантують в два шари, дають повністю висохнути.  Потім наносять шпаклювальну суміш тонким шаром і, поки вона не застигла, кріплять армуючої мережу.

Найкращим варіантом армування шарів штукатурки на фасадах будинків є сітка штукатурна армована стійка до лугів.  Вона виготовлена ​​з переплетених особливим чином склониток, оброблених з метою стійкості до лугів спеціальним розчином.  Ідеально підходить для робіт зовні і всередині будівель. На відміну від металевої арматури не піддається корозії, не навантажує конструкцію, водостійка в умовах агресивного середовища, легко ріжеться.

Щоб сітка для армування штукатурки будь-якого виду служила довго, важливо повністю дотримуватися технологію її накладення.  Без допомоги досвідчених робітників складно врахувати всі етапи монтажу будматеріалу. Уникнути труднощів легко, звернувшись в компанію “Тепла Квартира”, досвідчені співробітники якої готові якісно виконати необхідну роботу у встановлені терміни.

Читати також

Чи варто утеплювати фасад взимку
Як правильно використовувати екструдований пінополістирол