Утеплення фасадів > Статті > Як утеплити «чешку»?

Як утеплити «чешку»?

Будинки за чеським проєктом зводили переважно в спальних районах великих міст з 1970-х до початку 1990-х років. Це дев’яти поверхові багатоквартирні будинки, побудовані з залізобетонних панелей, керамзитобетону, цегли. Від хрущовок їх відрізняє покращене планування, високі стелі, панорамні вікна, наявність еркера, прямокутна або косоугольна форма балкона. Тривалий період експлуатації призводить до того, що на фасадах «чешок» утворюються сколи і тріщини, пропускають протяги в приміщення. Ліквідовують їх методом проведення теплоізоляції.

Що потрібно знати про теплозахисту будинку чеського проєкту?

Починати утеплення «чешки» слід з скління балкона, велика площа якого дозволяє холоду вільно проникати в квартиру. Установка сучасних двокамерних склопакетів гарантує її власнику наступні вигоди:

  • оберігає від пилу, вітру й вогкості;
  • підтримує комфортну температуру взимку і влітку;
  • додає корисний простір;
  • покращує атмосферу завдяки створенню повітряного буфера;
  • дає можливість раціонально використовувати площу.

Завершивши скління балкона, переходять до теплоізоляції еркера, оскільки ця частина будинку найбільш схильна до підвищеного впливу погодних факторів. Для еркера, розташованого на першому поверсі, підійде кріплення зовні будинку навісного фасаду з утеплювачем із мінеральної вати. Теплозахист стін зсередини квартири виконують плитами з жорсткого пінополіуретану з фольгованою обкладкою, забезпечує пароізоляцію. Можна використовувати і інші високоефективні будматеріали, правильно підібрати які повинен фахівець.

Утеплення своїми силами або допомога професіонала

Деякі люди намагаються захистити житло від холоду самостійно. Вони пояснюють свої дії бажанням заощадити на вартості термоізолятору і його монтажі. Знайти в інтернеті навчальні уроки не складе труднощів, але хто дасть гарантію на самостійно виконану роботу? Щоб не витрачати час і гроші даремно, слід звернутися до підрядчика з бездоганною репутацією. Фахівці компанії “Тепла Квартира” знають специфіку грамотної теплоізоляції «чешок». Ми використовуємо тільки якісну сертифіковану продукцію і строго дотримуємося технології її кріплення. Довірте турботу про комфорт вашого будинку кваліфікованим майстрам!

Читати також:

Як утеплити будинок царської будівлі?
Чи варто утеплювати квартиру в період міжсезоння